Hakkımızda

Online TV İzle

Canlı TV İzleme Platformu Onlinetvler.net

Canlı TV izleme platformumuz onlinetvler.net ile HD kalitede yayınları izleyebilirsiniz. 2014 yılının Nisan ayında kurulan onlinetvler.net, Türkiyenin önde gelen televizyon kanallarını bir araya toplayarak, ziyaretçilerin kaliteli ve kesintisiz tv izlemelerini hedefleyen canlı tv izleme platformudur.
 
İnsanların sadece evlerinde koltuk başında gerçekleştirdiği tv izleme alışkanlıkları, yükselen internet bant genişlikleri ve gelişen mobil teknolojiler sayesinde bilgisayarlar, cep telefonları ve tabletler kullanılmak suretiyle evde, iş yerinde, yolculuk esnasında, cafe ve parklarda tv izleme şekline dönüşmüştür.

Onlinetvler.net ise mobil uyumlu site yapısı ve düşük bant genişliklerinde bile kendini optimize eden tv görüntü kalitesi ile değişen teknolojilere ayak uydurarak, insanların istedikleri her yerden tv izlemesine imkan tanımayı amaçlamaktadır. Onlinetvler.net'de HD Kanallar, Ulusal , Spor , Haber ve Çocuk kategorileri başta olmak üzere Türkiyenin çok izlenen bir çok tv kanalı bulunmaktadır. Sitemizde yer alan tv kanallarının hızlı açılmasına, net bir görüntüye sahip olmasına, donma ve kesintilerin olmamasına dikkat edilerek hazırlanmıştır.

Kullanıcı dostu arayüz ile tasarlanan onlinetvler.net, kalitesi ile fark yaratarak canlı tv izleme sektöründe en iyi site olma yolunda çalışmalarını sürdürmektedir. Online tv izleme sitemiz hakkında merak ettiğiniz konulara site politikası sayfasından ulaşabilirsiniz. Her türlü görüş ve önerilerinize açığız ve yapacağınız eleştiriler sitemizi daha kullanıcı dostu bir hale getirecektir. Sitemiz ile bağlantı kurmak için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz. 

Onlarca canlı tv sitesi arasında bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla...